2016-06-05

Dołącz do nas!

25 czerwca 2023 roku w Lubartowie odbędzie się XXIX Święto Roweru. Święto Roweru tworzą jego uczestnicy. Każdy z nas, który przejedzie minimalny dystans 17 km dołoży cegiełkę do sukcesu tej imprezy. A sukces ten ma wymiar ogólnopolski. Pokażmy całemu krajowi, że w niewielkim mieście Lubartowie można robić imprezy, które należy zaliczyć do największych tego typu w Europie. Ponadto, nasza impreza wskazuje politykom i rządzącym, że miłośnicy roweru stanowią siłę, z którą należy się liczyć, a to wymusi na nich działanie w celu polepszenia bezpieczeństwa rowerzystów, skłoni ich do budowy nowych tras rowerowych i całej infrastruktury rowerowej. Oczywiście głównym celem naszej imprezy jest dobra zabawa i na tę zabawę wszystkich zapraszamy!

 

Dołącz do nas jako wolontariusz
Wolontariusze Święta Roweru

Wszyscy organizatorzy imprezy to wolontariusze. Nieodpłatnie poświęcają swój czas, siły, umiejętności i wiedzę po to, by co roku wspólnie oddawać się rowerowemu szaleństwu.

Do organizacji imprezy potrzeba jest wielu osób, które zajmą się urządzeniem centralnego miejsca imprezy, rejestracją uczestników, ewidencją przejechanych rund, pomocą przy prowadzeniu konkursów, pomocą przy wydawaniu dyplomów, koszulek, znakowaniu trasy, czy też sprzątaniem miejsca imprezy. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, czekamy na kontakt z Twojej strony. Pisz na: poczta@swietoroweru.pl dodając w tytule emaila: wolontariusz.

 

Dołącz do nas jako sponsor

Święto Roweru to doskonała okazja, by zaprezentować pozytywny, pogodny i aktywny wizerunek swojej firmy szerokiemu gronu uczestników imprezy. Posiadamy liczne i stałe grono sprawdzonych sponsorów, które co roku systematycznie się powiększa. Dzięki temu co roku nasza impreza może być wspanialsza i możemy przyjąć więcej uczestników. Za przekazane wsparcie materialne oferujemy możliwość umieszczenia logo Państwa firmy na materiałach promocyjnych imprezy: plakatach, dyplomach, banerach, koszulkach, jak również w centralnym miejscu Święta Roweru (stand, balon, baner itp.). Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą uczestnictwa w naszej imprezie, uzgodnimy wszelkie szczegóły. Czekamy na e-mail:poczta@swietoroweru.pl.

 

Dołącz do nas jako uczestnik

Możesz też stać się uczestnikiem największej imprezy rowerowej w Polsce! Jeżeli uprawiasz trial rowerowy, masz niezwykły pojazd napędzany siłą ludzkich mięśni, wykonujesz rowery „poziome”, czy też po prostu lubisz jazdę na rowerze – zapraszamy.

Jeśli chcecie się świetnie bawić i spotkać z nami – przyjedźcie rowerami 25 czerwca na plac przy ulicy Nowodworskiej 34 w Lubartowie! Będziemy tam na Was czekać od samego rana! Mamy nadzieję, że 25 czerwca w Lubartowie, jak co roku, wspólnie uda nam się stworzyć jedyną w swoim rodzaju atmosferę rowerowej fiesty.

 

Zapraszamy!!!