Niezbędnik uczestnika

Aby ułatwić i usprawnić udział uczestników Święta Roweru w naszej wspólnej imprezie zamieszczamy krótką ściągawkę – co i w jakiej kolejności należy robić.

1. Rejestracja elektroniczna – przed imprezą można zapisać się elektronicznie. Formularz dostępny jest na stronie www.swietoroweru.pl Następnie trzeba wydrukować kartę startową i w dniu imprezy zgłosić się z nią na plac przy Gali w celu podpisania regulaminu i podbicia swojej karty. Po tych czynnościach rozpoczynamy jazdę.

2. Jeżeli nie mamy rejestracji elektronicznej, to zgłaszamy się do zapisów tradycyjnych. Stoiska są umiejscowione na głównym placu, w tzw. myjni. Tam się rejestrujemy i ruszamy na trasę.

3. Na każdej z 7 tras (w połowie) w punkcie pokontrolnym podbijamy kontrolkę przejechanej rundy. Na zakończenie rundy podbijamy kartę w okolicy startu/mety, jako potwierdzenie przejechania pełnej rundy (ul. Nowodworska lub ul. Strefowa).

4. Z pełną podbitą kartą (2 pieczątki) możemy udać się po odbiór koszulki. Przypominamy, że pula darmowych koszulek wynosi 5000 sztuk.
Koszulki można też odebrać w tzw. ścieżce charytatywnej. W takim przypadku po wrzuceniu datku pieniężnego na rzecz Hospicjum Św. Anny w Lubartowie można ominąć kolejkę uczestników oczekujących na odbiór koszulek.
W punkcie wydawania koszulek będzie można kupić okolicznościowe gadżety związane ze Świętem Roweru – kubki, kamizelki, czapki, koszulki.

5. Możemy poczęstować się grochówką i kontynuować jazdę.

6. Jeżeli ktoś definitywnie kończy jazdę, to udaje się do punktu wydawania dyplomów. Tam otrzyma dyplom uczestnictwa z przejechanym dystansem.

7. O godzinie 18.15 rozpocznie się wspólny przejazd ulicami Lubartowa, tzw. runda honorowa.

8. O godzinie 19.00 podsumowanie i zakończenie Święta Roweru, m.in. nagrodzenie najlepszych uczestników, losowanie 20 rowerów.
Regulamin XXX Święta Roweru znajduje się na stronie www.swietoroweru.pl

Pożak Team