OTO TEGOROCZNA ŚWIĘTOROWEROWA KOSZULKA

Już od wielu lat nieodłącznym elementem Święta Roweru są unikatowe, oryginalne koszulki, które rozdajemy uczestnikom. Wiemy, że są takie osoby, które mają niemal komplet „świętorowerowych” trykotów. Żeby otrzymać taką koszulkę w tym roku trzeba pokonać minimum raz jedną z siedmiu tras. Sami przyznacie, że to tyle, co nic. Każdego stać na przejechanie przynajmniej 17 kilometrów. Nasze koszulki są bardzo dobrej jakości, a nadruk jest nie do zniszczenia. Dba o to Pracownia Reklamy Czarny Kot z Łucki-Kolonii. Dziękujemy Adamowi Szczepańskiemu i jego ekipie. W tym roku każdy kto minimum raz pokona dowolną trasę otrzyma koszulkę koloru szarego, oczywiście z tematyczną grafiką.

Dla nas organizatorów to niezapomniane przeżycie widzieć podczas zakończenia tłum uczestników zgromadzony przed sceną. Wtedy większość osób ma na sobie wyjątkową dla nas wszystkich koszulkę. W najbliższą niedzielę będzie to „świętorowerowy” szary tłum.

Zapraszamy w niedzielę 25 czerwca do Lubartowa na XXIX Święto Roweru. A takie koszulki już na Was czekają.

Warto wcześniej podjąć decyzję co do rozmiaru. Wtedy gwarantujemy mniejsze kolejki po pamiątkową koszulkę. Oto rozmiary koszulek, jakie będą dostępne podczas Święta Roweru:

Dziecięce:

3-4 lata; 5-6 lat; 7-9 lat; 10-11 lat; 12-14 lat (taka sama jak XS), czyli 160 cm wzrostu

Dorośli:

XS – 160 cm wzrostu; S – 164 cm wzrostu; M – 170 cm wzrostu; L – 176 cm wzrostu; XL – 182 cm wzrostu; XXL – 188 cm wzrostu.

Przypominamy: żeby otrzymać koszulkę trzeba przejechać minimum jedną z tras i mieć na to potwierdzenie pieczątką z punktów kontrolnych na trasie oraz potwierdzenie ukończenia trasy w wyznaczonym miejscu na placu imprezy.

Pożak Team