PRZYPOMINAMY O REJESTRACJI ELEKTRONICZNEJ

Jako organizatorzy mamy podgląd na rejestrację elektroniczną. Cieszymy się, że z tej formy zapisu korzysta znaczna ilość uczestników. Ale… no właśnie. Może nas być zdecydowanie więcej. Prosimy Was nasi „świętorowerowi” przyjaciele przesyłajcie, oznaczajcie znajomych, udostępniajcie. Chodzi o to, żeby w niedzielę jak największa liczba uczestników miała już za sobą rejestrację i kartę startową w dłoni. To bardzo ułatwi i usprawni zapisy. Oczywiście zadbaliśmy o znaczną grupę wolontariuszy, którzy będą prowadzili zapisy tradycyjne, ale uprzedzamy, że wtedy trzeba będzie cierpliwie poczekać w kolejce – zanim ruszycie na jedną z 6 tras.

Przypominamy. Na stronie www.swietoroweru.pl udostępniliśmy możliwość elektronicznej rejestracji. Znajdziecie też instrukcję oraz dodatkowe objaśnienia do formularza.
Zapisujcie się i szykujcie na największą rowerową imprezę w Polsce! Do zobaczenia w Lubartowie w niedzielę 26 czerwca. A w oczekiwaniu na wspólne spotkanie proponujemy posłuchać jak do udziału w Święcie Roweru zachęca Radio ESKA, czyli nasz medialny partner radiowy.