Rajd rowerowy jako prolog Święta roweru

Przypominamy, że XXVIII Święto Roweru odbędzie się w niedzielę 26 czerwca. Aby się dobrze przygotować do czekającego nas wyzwania, jakim jest organizacja naszej wspólnej imprezy ekipa Pożak Team nieustannie pracuje i trenuje.

W niedzielę 5 czerwca zaplanowany jest II Rajd Rowerowy po Ziemi Lubartowskiej. Wyjazd z Lubartowa, a dłuższy przystanek planowany jest na terenie Lasów Kozłowieckich. To dzięki życzliwości Nadleśnictwa Lubartów. Tam zaplanowane są gry i zabawy dla dzieci i rodziców oraz poczęstunek. Służba leśna zaprosi najmłodszych uczestników do punktu edukacyjnego, gdzie będzie można się dowiedzieć wielu ciekawostek o życiu lasu i jego mieszkańców. Ilość miejsc ograniczona. Udział można zgłaszać w biurze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie, tel. 501 943 818.

Współorganizatorem drugiego rajdu jest Pożak Taem. Kolumnę rowerzystów poprowadzi Janusz Pożak – pomysłodawca największej imprezy rekreacyjno-sportowej jaka odbywa się w naszym mieście. Drugi etap rajdu organizowanego przez MOSiR Lubartów będzie jednocześnie prologiem Święta Roweru. Będziemy obecni i przy okazji zlustrujemy część odcinków po których będą się poruszali rowerzyści 26 czerwca.