Sponsorzy Święta roweru 2022

SPONSORZY ŚWIĘTO ROWERU

Pewnie pamiętacie. Ale jeżeli zapomnieliście, albo ta informacja jeszcze do was nie dotarła, to przypominamy, że XXVIII Święto Roweru odbędzie się w niedzielę 26 czerwca. Obecność obowiązkowa. Piszcie w komentarzach kto i z jaką ekipą wybiera się na największą imprezę tego typu w Polsce. A to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie odbywa się w gościnnym Lubartowie.
Jednak żeby Święto Roweru miało odpowiednią formułę i spełniało oczekiwania uczestników potrzeba zgrania wielu czynników. Jednym z nich jest wsparcie finansowe i organizacyjne różnych firm, podmiotów, organizacji. Prawda jest taka, że bez pomocy sponsorów i mecenasów byłoby ciężko. Dlatego już teraz dziękujemy tym, którzy są z nami.

Oto sponsorzy, którzy już są z nami w tym roku.
Sponsorzy, partnerzy wiodący i osoby dofinansujące wydarzenie Święto Roweru:

– Polcomm
– Gmina Lubartów
– Miasto Lubartów
– Powiat Lubartowski
– Samorząd Województwa Lubelskiego
– Luvi Sp. z o.o.

Sponsorzy i partnerzy:

– Stella Pack
– Solbet
– Lewiatan Razem
– Roto Okna Dachowe
– ZWB Trykacz
– Wibro
– Marco
– VojTech
– Tomar
– Termochem Puławy
– SPIN Piotr Sowiński
– Mostostal Puławy
– MKS Lewart AGS Lubartów
– Sklep rowerowy Luvi Sport
– Drukarnia Dako
– Jubiler Niewęgłowski
– Saint Gobain
– Czarny Kot
– VoltMax
– Lasy Państwowe Lubartów
– Interduo Sp.j.

Lista dobroczyńców jest ciągle otwarta. Chcesz się na niej znaleźć? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami. Przypominamy, że dobrym sposobem na poznanie niepowtarzalnej atmosfery panującej podczas kolejnych edycji naszego wspólnego wydarzenia jest bezpośredni kontakt z wydawnictwem „Święto Roweru w Lubartowie 1994-2019”. Książkę można kupić w Punkcie Informacji Turystycznej w Lubartowie, ul. Farna 4. Polecamy i rekomendujemy!!!