Trasy Święta Roweru w Aplikacji Aktywne Miasta

Wszystkie trasy XXIX Święta Roweru znajdują się w Aplikacji Aktywne Miasta. Wybieramy w aplikacji Trasy/Lubartów. Możecie wybrać trasę i podążać za nią. Na bieżąco będziecie widzieć na mapce gdzie się znajdujecie w danej chwili. Trasy są świetnie oznaczone, ale w tym roku możecie również dodatkowo skorzystać z tras dodanych do Aplikacji. Widzimy się w niedzielę 25 czerwca na trasach i kręcimy kilometry dla Lubartowa w aplikacji Aktywne Miasta.

Przypominamy, że Lubartów walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorem tej rywalizacji są Miasto Lubartów oraz MOSiR Lubartów

Warunki są proste:

  1. Pobierz Aplikację: https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz

  2. Zarejestruj się.

  3. Dołącz do rywalizacji: „Rowerowa Stolica Polski 2023 dla Gmin”.

  4. Wybierz Lubartów, Ogólny, Święto Roweru.

  5. Kręć kilometry w aplikacji już od dnia rejestracji do finału Święta Roweru. Warunek konieczny do wzięcia udziału w losowaniu to zaliczenie minimum 1 aktywności w Aplikacji Aktywne Miasta podczas Święta Roweru.

  6. Podczas finału Święta Roweru, który odbędzie się ok. godz. 19 nastąpi losowanie 4 zwycięzców spośród uczestników, którzy spełnili warunki i odpowiedzą na 1 proste pytanie. Atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów zostaną wręczone podczas tego wydarzenia!

Podczas Święta Roweru w namiocie MOSIR będzie dostępna pomoc przy instalacji aplikacji i ustawieniach telefonu. Nie przegap okazji!