WALCZYMY O TYTUŁ ROWEROWEJ STOLICY POLSKI

Już w niedzielę podczas XXIX Święta Roweru zapraszamy do dodatkowej rywalizacji w ramach Aplikacji Aktywne Miasta, gdzie Lubartów walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorem tej rywalizacji są Miasto Lubartów oraz MOSiR Lubartów

Warunki są proste:

  1. Pobierz Aplikację: https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz

  2. Zarejestruj się.

  3. Dołącz do rywalizacji: „Rowerowa Stolica Polski 2023 dla Gmin”.

  4. Wybierz Lubartów, Ogólny, Święto Roweru.

  5. Kręć kilometry w aplikacji już od dnia rejestracji do finału Święta Roweru. Warunek konieczny do wzięcia udziału w losowaniu to zaliczenie minimum 1 aktywności w Aplikacji Aktywne Miasta podczas Święta Roweru.

  6. Podczas finału Święta Roweru, który odbędzie się ok. godz. 19 nastąpi losowanie 4 zwycięzców spośród uczestników, którzy spełnili warunki i odpowiedzą na 1 proste pytanie. Atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów zostaną wręczone podczas tego wydarzenia!

Podczas Święta Roweru w namiocie MOSIR będzie dostępna pomoc przy instalacji aplikacji i ustawieniach telefonu. Nie przegap okazji!

Spośród wszystkich, którzy będą kręcić kilometry, wylosujemy 4 zwycięzców. A po odpowiedzi na jedno z prostych pytań, otrzymają oni jedną z 4 nagród przygotowaną przez naszych sponsorów:

– Biuro Podróży AgatBus.pl Lubartów – Voucher o wartości 1000 zł na wczasy.

 

– Promaster Klimatyzacje, Wentylacje – Voucher o wartości 1000 zł na zakup pompy ciepła, rekuperacji, wentylacji.

– Spółdzielnia Mleczarska Michowianka – Voucher o wartości 500 zł uprawniający do odbioru produktów mleczarskich.

– Aquick – woda i kawa do biura i domu – Voucher o wartości 500 zł uprawniający do odbioru kawy dystrybuowanej przez Aquick.

Baw się dobrze podczas Święta Roweru i wspieraj Lubartów w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski!